sobota, 14 kwietnia 2012

Tworzenie stron Internetowych

Tanie tworzenie stron www dzięki młodym gniewnym

Autorem artykułu jest Jaspis
Wiemy jak ogromną siłę ma Internet. Bez własnej strony www nie mamy szans na jakimkolwiek rynku, w jakiejkolwiek branży. Postanowiliśmy trochę popatrzeć na ręce specjalistom.
Projektowanie stron www jest sprawą prostą i nie wymagaj specjalistycznej wiedzy ani z zakresu IT czy grafiki komputerowej, ani z żadnej innej. Przeciętny człowiek jest w stanie opanować tą umiejętność, w zależności od uzdolnień, najdalej w dwa miesiące. W przypadku osób, dla których tworzenie stron ma stać się sposobem zarabiania na chleb, reszta, czyli sukces w tej branży, zależy od: kreatywności, sposobu, w jaki próbujemy dotrzeć do potencjalnych zleceniodawców, znajomości, poleceń, nagłośnienia swojej osoby i paru innych mniej ważnych spraw, o których nie warto pisać, bo każdy o tym wie. Jednak to, że każdy o tym wie, nie zmienia faktu, że niektórzy z tej wiedzy nie przywykli jeszcze korzystać i wolą raczej, by ceniono ich za możliwości niż za przedsiębiorczość.
Jak zauważono, ostatnio coraz więcej młodych osób bez konkretnego wykształcenia zaczyna próbować swoich sił przy tworzeniu stron internetowych. Nie ma w tym oczywiście niczego karygodnego. W końcu mamy wolny rynek. Kto tańszy i lepszy ten górą. Jednak co jakiś czas słychać w tej sprawie różnego rodzaju „ale”: że zaczyna się zwrot ku miernocie i bylejakości, że psuje się rynek, że projektowanie stron www to nie jest zabawa dla dzieci. Czy słusznie? Według mnie odpowiedź brzmi nie. No bo dlaczego mamy płacić tym, którzy uważają się w tej dziedzinie za ekspertów, a nie tym, których strony nam się po prostu bardziej podobają, a ceną nie powalają na łopatki. Praca przy projektowaniu stron www może być dla kogoś fantastyczną zabawą, co wcale nie przeszkadza w tym, by praca była wykonana na wysokim poziomie.
Jednak pamiętajcie o tym, że jest grono młodych, którzy za niskie pieniądze wykonają Wam stronę www, ale będzie to bardzo mało profesjonalna strona. Jestem za niską ceną i dobrą jakością stron www.


--- Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza