sobota, 14 kwietnia 2012

Pozycjonowanie strony

Katalogowanie Stron - Klika słów na temat


Autorem artykułu jest Krystian Gacek

Zakładając nową stronę internetową chcemy aby zarabiała na siebie, dlatego jak najwięcej osób musi ją odwiedzić. Aby jak największa liczba internautów trafiła na naszą witrynę musimy zrobić dobrą reklamę, jednym z najlepszych sposobów reklamy strony internetowej jest jej pozycjonowanie.

Jednym z elementów pozycjonowania jest dodanie strony do jak największej liczby katalogów które posłużą w dalszej części pozycjonowania. Katalogów w sieci jest mnóstwo dlatego bardzo łatwo można podnieść swoją witrynę, oczywiście jedną z ważniejszych rzeczy jest ranking katalogów w wyszukiwarce, czym większy PR katalogów tym nasza strona prężniej będzie się rozwijać, a liczba odsłon zapewne wzrośnie bardzo szybko. Musimy pamiętać, że oprócz ilości katalogów do których dodamy stronę należy zadbać o porządne opisy, które będą stanowiły ważną część naszego wpisu w katalogu i to właśnie na niego zwracać uwagę będą użytkownicy.

Gdy mamy do zagospodarowania wolne domeny o ciekawej nazwie, warto zastanowić się nad ulokowaniem tam katalogu stron, który może okazać się bardzo wartościową inwestycją. Chodź na rynku istnieje mnóstwo katalogów nie wszystkie spełniają oczekiwania użytkowników, jednak my mamy szanse nie popełnić błędów poprzedników i sprawdzić jakie błędy odstraszają klientów. Zarobić na katalogu można w ten sposób, że za każdy wpis będzie pobierać opłatę, zazwyczaj nie jest ona duża, jednak gdy nasz katalog zyska popularność to możemy być pewni, że bardzo dużo stron znajdzie się w nim, a każda nowo dodana będzie przynosiła nam zyski.

Najważniejsze jest aby katalog był przejrzysty dla użytkowników, a dodanie strony do niego nie było skomplikowane, także ceny nie mogą być zbyt wysokie gdyż musimy pamiętać o konkurencji. Oprócz założenia dobrego katalogu, musimy zadbać o jego reklamę, w czym pomóc nam może pozycjonowanie go, dzięki wysokiej pozycji więcej osób trafi do nas, a co za tym idzie jeszcze większe zyski z rejestracji.

--- Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz